Premiera nowych urządzeń Apple tuż za rogiem – twierdzi leaker

Tomek Czech   20 lipca 2020

Dość wiarygodny w ostatnim czasie leaker @L0vetodream twierdzi, że Apple jest gotowe do rozpoczęcia sprzedaży swoich nowych produktów. Nie zdradza jednak, o jakie produkty chodzi.

berrolia

Premiera nowych produktów Apple tuż za rogiem?

W ostatnich miesiącach @L0vetodream dał się poznać jako dość wiarygodne źródło informacji o nowych produktach Apple. Choć nie wszystkie jego doniesienia się potwierdziały, trafnie przewidział on między innymi datę premiery iPhone’a SE 2020 i nowych iPadów Pro, jako pierwszy podał informację o marketingowej nazwie nowego macOS (Big Sur) i kilku nowych funkcjach iOS 14/iPadOS 14 (np. Scribble) oraz watchOS 7 (monitorowanie mycia rąk).

Teraz leaker twierdzi, że nowe produkty Apple mogą trafić do sprzedaży dosłownie w każdym momencie.

@L0vetodream nie zdradził, o które sprzęty chodzi. Być może jest to nowy, przeprojektowany iMac z cienkimi ramkami, który według kilku przecieków miał mieć premierę na WWDC 2020, ale ostatecznie go nie zobaczyliśmy, bo Apple ostatecznie zdecydowało, że na konferencji dla deweloperów nie pokaże żadnego nowego sprzętu. Wczesniej analityk Ming-Chi Kuo podawał, że premiera nowego iMaca odbędzie się w trzecim kwartale, czyli pomiędzy lipcem a wrześniem 2020 r.

Być może chodzi o któryś z innych produktów, których premiery spodziewamy się w tym roku:

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Źródło
Grafika

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: