Apple udostępnia iOS 16 beta 7 i oficjalnie potwierdza opóźnienie iPadOS 16

Tomek Czech   23 sierpnia 2022

Apple udostępniło dzisiaj siódmą deweloperską betę iOS 16, zapewne jedną z ostatnich przed premierą finalnej wersji (sprawdź tutaj, kiedy się jej spodziewać). Aktualizacja skupia się na drobnych ulepszeniach i poprawkach błędów.

berrolia

iOS 16 beta 7

Kilka dni temu Mark Gurman z Bloomberga podawał, że Apple zakończyło prace nad iOS 16, co oznacza, że nowy system operacyjny dla iPhone’a jest gotowy do wrześniowej premiery i zostanie udostępniony wraz z watchOS 9.

Apple potwierdziło też dzisiaj wcześniejszy przeciek, że iPadOS 16 jest opóźniony i zadebiutuje dopiero w październiku – najprawdopodobniej wraz z nowymi iPadami, które zostaną zaprezentowane na drugiej jesiennej konferencji firmy z Cupertino. Nowy system operacyjny dla iPadów trafi do użytkowników od razu jako iPadOS 16.1 – dzisiaj Apple udostępniło pierwszą betę tej aktualizacji.

W październiku spodziewamy się także premiery macOS Ventura oraz nowych Maców.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Najciekawsze nowości w iOS 16:

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: