Gry tygodnia – Stranger Things: The Game i True Skate

Michał Liczbik   9 października 2017

W każdym tygodniu polecamy Wam dwie gry na iOS, którym według nas warto poświecić trochę wolnego czasu. Są to tytuły mniej lub bardziej znane. Jedna z polecanych gier zawsze jest darmowa, a na drugą trzeba wydać kilka złotych.

berrolia

Stranger Things: The Game

Komu z nas nie zapadł w pamięć Jim Hopper, jeden z głównych bohaterów najpopularniejszego serialu ostatniego roku – Stranger Things? Z racji zbliżającego się drugiego sezonu (premiera już 27.10), możemy się wcielić w rolę szeryfa z Hawkins. Netflix postanowił wypuścić grę na platformy mobilne i…świetnie im to wyszło!

Pierwsze o czym powinniśmy wspomnieć – Stranger Things: The Game to w 100% gra darmowa, nie uświadczymy tam najdrobniejszych mikrotransakcji czy reklam.

Stranger Things

Rozgrywka stylizowana jest na tą, którą możemy pamiętać ze SNES-a. Przypomina Zeldę.

Naszym zadaniem jest odnalezienie świetnie znanych z serialu dzieciaków (w których możemy się wcielać, zyskując inne zdolności np. atak na odległość). Na drodze napotykamy liczne łamigłówki czy przeciwników gotowych, żeby dostać solidny łomot.

Stranger Things

W ramach oczekiwania na kolejny sezon serialu, możemy zapewnić sobie rozgrywkę, która może trwać nawet 7 godzin! Nie czekajcie, musicie pomóc dzieciakom!

Stranger Things: The Game można pobrać za darmo z App Store.

True Skate

Płatną produkcją jest w tym tygodniu gra, która daje nam możliwość spełnienia innego marzenia – jazdy na deskorolce! Kto z nas jako dzieciak, czy nawet może teraz nie marzył o byciu Tonym Hawkiem swojego osiedla?

Do dyspozycji dostajemy skatepark i deskorolkę. Prosty tutorial pokazuje jak robić podstawowe sztuczki, reszta zależy od nas!

Codziennie otrzymujemy nowe misje, co pozwala nam zaprzestać jeżdżenia bez celu i spróbować swoich sił w poważnych wyzwaniach. Za osiągniecie celów jesteśmy nagradzani “creditsami”, możemy za nie kupić np. nową deskę.

True Skate

Jeśli znudzi nam się dany skatepark, możemy zakupić inny, ciekawszy. Najtańszy kosztuje jednak 4,99 PLN, co jest dość wygórowaną ceną, kiedy za grę płacimy 8,99 zł.

True Skate

Muszę jednak przyznać, że niewiele gier mobilnych wciągnęło mnie tak, że każdą wolną staram się spędzić robiąc nowe tricki. Tej grze naprawdę warto dać szansę!

True Skate można kupić w App Store za 8,99 zł.

Poprzednio polecaliśmy m.in:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Michał Liczbik

Uczeń technikum informatycznego. Maniak technologii. Z nadzieją, że wiele się jeszcze w życiu nauczy, i że jego teksty będą warte poświęconego czasu.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: