Nowe „międzynarodowe” tarcze z flagami państw w watchOS 7

Łukasz Bernaczyk   20 marca 2020

To już kolejna porcja informacji odnalezionych przez dziennikarzy 9to5Mac w kodzie iOS 14. Apple Watch wraz z aktualizacją do systemu operacyjnego watchOS 7 otrzyma kolejne nowe tarcze. Tym razem będą to grafiki z flagami państw.

berrolia

watchOS 7: tarcza „international”

Nowa tarcza w watchOS 7, nazwana “międzynarodową”, ma zawierać flagę dowolnego państwa – do wyboru. Z kodu iOS 14 udało się nawet wyciągnąć grafikę przedstawiającą, jak takie „międzynarodowe” tarcze będą wyglądały.

Niestety na grafikach nie są naniesione tzw. komplikacje przedstawiające różne dane na tarczy zegarka, więc nie wiemy do końca, jak graficznie tarcza będzie przedstawiała godzinę i jakie inne informacje znajdziemy na tarczy.

Pozostałe informacje o watchOS 7 i Apple Watch Series 6:

Inne nowości odnalezione w kodzie iOS 14:

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: