ThinkHome Podcast #13: Czujniki ruchu Apple HomeKit

Dawid Olczak   5 czerwca 2020

W najnowszym odcinku ThinkHome Podcast poruszamy temat, który wydaje nam się (przynajmniej jednemu z nas), że jest delikatnie rzecz ujmując pomijany przez wielu początkujących użytkowników HomeKit, a to bardzo duży błąd. Mianowicie mam na myśli czujniki ruchu, które są kompatybilne z Apple HomeKit.

berrolia

ThinkHome Podcast #13: Czujniki ruchu Apple HomeKit

W trzynastym odcinku podcastu ThinkHome rozmawiamy na temat czujników ruchu kompatybilnych z Apple HomeKit. Dowiesz się z niego m.in jakie są największe wady oraz zalety aktualnie dostępnych czujników na rynku. Opowiadamy również o tym, jak obejść ograniczenia i braki, które jeszcze do niedawana mogły dyskwalifikować niektóre akcesoria w naszych oczach.

Wspominamy również dlaczego warto inwestować w czujniki, które obok wykrywania ruchu realizują również inne usługi. Na koniec podajemy kilka ciekawych przykładów automatyzacji z wykorzystaniem czujników ruchu, które mogą zainspirować was do zastosowania podobnych rozwiązań w waszych domach. 

ThinkHome Podcast jest dostępny w Apple Podcast i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS (polecamy Overcast), Maca czy Apple TV. Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Znajdziecie nas także w usłudze Spotify.

Rozmawiają:

Dawid Olczak – @olczak_dawid
Jaromir Kopp – @MacWyznawca

Możecie śledzić nas również na naszym oficjalnym koncie na Twitterze – @ThinkHome_cast

Poprzednie odcinki:

Podcast powstał dzięki wsparciu ThinkStore – dziękujemy!

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: