ThinkHome Podcast #15: Alarm w HomeKit

Dawid Olczak   19 czerwca 2020

W najnowszym odcinku ThinkHome Podcast rozmawiamy na temat, który powinien zainteresować każdego – o należytym zadbaniu o bezpieczeństwo naszego majątku, a w niektórych przypadkach nawet życia. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak poprawnie zaprojektować i skonfigurować alarm HomeKit w swoim mieszkaniu, koniecznie posłuchaj tego odcinka.

berrolia

ThinkHome Podcast #15: Alarm w Apple HomeKit

Z piętnastego odcinka ThinkHome Podcast dowiesz się, jak zaprojektować i wdrożyć przemyślany alarm, który będzie odporny na wyłączenie głównego zasilania czy brak internetu. Opowiadamy również o tym, czy warto wybierać akcesoria, które zostały zaprojektowane z myślą o monitorowaniu mieszkania, czy może lepiej oprzeć się na urządzeniach kompatybilnych wyłącznie z HomeKit. 

Wspominamy o rozwiązaniach do monitorowania naszego mieszkania, które “nie do końca” wspierają HomeKit, ale dają znacznie więcej możliwości.

Pod koniec odcinka rozmawiamy o naszych najważniejszych oczekiwaniach względem HomeKit w nawiązaniu do poniedziałkowej konferencji WWDC 2020.

ThinkHome Podcast jest dostępny w Apple Podcast i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS (polecamy Overcast), Maca czy Apple TV. Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Znajdziecie nas także w usłudze Spotify.

Rozmawiają:

Dawid Olczak – @olczak_dawid
Jaromir Kopp – @MacWyznawca

Możecie śledzić nas również na naszym oficjalnym koncie na Twitterze – @ThinkHome_cast

Poprzednie odcinki:

Podcast powstał dzięki wsparciu ThinkStore – dziękujemy!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: