Dodatkowy model iPhone’a 7s z wyświetlaczem 5″ i dwiema kamerami rozmieszczonymi pionowo?

by Tomek Czech on 27 grudnia 2016

iphone-7s-kamera-pion

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, w 2017 r. Apple ma wprowadzić na rynek trzy nowe iPhone’y: odświeżone wersje obecnych modeli 4,7″ i 5,5″, które nazwane zostaną „iPhone 7s” i „iPhone 7s Plus”, oraz iPhone’a 8 z wyświetlaczem OLED i całkowicie odmienionym dizajnem. MacOtakara pisze dzisiaj, że może pojawić się jeszcze jeden model.

Według japońskiego serwisu, jesienią przyszłego roku Apple może zaprezentować też iPhone’a z 5-calowym wyświetlaczem i dwiema tylnymi kamerami. Z tym, że – inaczej niż w obecnym modelu Plus – byłyby one umieszczone pionowo, jedna nad drugą.

Poza tym, nowy 5-calowy iPhone nie różniłby się specyfikacją od iPhone’a 7s/7s Plus.

Według analityka Ming-Chi Kuo, wszystkie przyszłoroczne iPhone’y będą miały szklaną obudowę i możliwość ładowania bezprzewodowego. W zeszłym tygodniu Apple otrzymało patent na nową technologię ładowania urządzeń na odległość. Być może zostanie ona zastosowana w iPhonie 7s/8.

AirPods: pierwsze wrażenia – dzień 1, dzień 2

thinkapple-300x300-dragonfly

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast: AirPods i najważniejsze wydarzenia w świecie Apple w 2016

Wszystko o iPhonie 7s/8:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacOtakara

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page
  • Tymek

    Ja uważam, że Apple wprowadzi iPhonea 7S i 7S Plus, które niczym oprócz minimalnie lepszego aparatu i procesora różnić się nie będą od 7mki. Tym samym 7mka zostanie wycofana ze sprzedaży. Zapewne cała konferencja zostanie poświęcona 8ce i tylko ten sprzęt zostanie zaprezentowany. Raczej nowego AW Series 3 nie zobaczymy na tej konferencji i dobrze. Sądzę też, że o 7S powiedzą dwa zdania na samym końcu konferencji jak już zaczną pokazywać ceny telefonów. 7S i 7S Plus ceny zostaną minimalnie obniżone (u nas myślę, że będzie to jakieś 100-200zł). Natomiast podstawowa wersja 8ki to będzie pewnie w granicach 3900-4000zł. A dopiero za dwa lata (2018) zostanie zaprezentowany 8S i telefon wróci do cen poprzedników, no chyba, że Apple ceną 8ki chce „przyzwyczaić” dotychczasowych użytkowników do podwyżki ceny tak jak w przypadku nowych Macbooków co będzie dosyć słabą opcją. Już widzę jak na Allegro kilka dni po uruchomieniu sprzedaży ceny 8ki będą sięgały pewnie 7000-8000zł.

  • Kamil Dudar

    Ja myślę ze apple zaprezentuje 2 modele tz. 7s i plus lub 8 i plus. Takie cos nie pasowałoby do apple’a. Choc może tylko ja tak myślę.

Previous post:

Next post: