iPhone 7: Smart Connector, brak fug antenowych i wystającej kamery, rozmiary identyczne jak 6/6s?

Tomek Czech   10 maja 2016

iphone7mockupantennabands3

Anonimowa osoba przesłała do MacRumors zdjęcie (poniżej), które rzekomo przedstawia próbny, przedprodukcyjny egzemplarz iPhone’a 7. Jeśli jest on prawdziwy, potwierdza wiele krążących od dawna pogłosek na temat nowego iPhone’a. Jeśli to fałszywka, to po prostu dobrze podsumowuje te wszystkie informacje i daje okazję do przyjrzenia się zmianom, które mogą pojawić się w iPhonie 7.

berrolia

Widoczna na zdjęciu tylna obudowa pozbawiona jest części fug antenowych, które nie podobały się wielu użytkownikom modeli 6 i 6s. MacRumors informowało już o tej możliwej zmianie kilka miesięcy temu, powołując się na informacje z “zaufanego źródła”.

iPhone-7-dummy-2

W dolnej części obudowy widzimy trzy kropki, które wyglądają identycznie, jak zastosowane w iPadzie Pro złącze Smart Connector, umożliwiające podpięcie klawiatury Smart Keyboard (złącze zapewnia dwukierunkowy przepływ prądu zasilającego i danych). Na temat obecności interfejsu Smart Connector w iPhonie 7 pojawiają się sprzeczne informacje, więc żeby mieć większą pewność w tej kwestii będziemy musieli poczekać na doniesienia z bardziej wiarygodnych źródeł lub nawet do wrześniowej konferencji.

Kolejną widoczną na zdjęciu zmianą w stosunku do iPhone’a 6/6s jest brak wystającej z obudowy kamery. Posiada ona też tylko jeden obiektyw, co mogłoby być kolejnym potwierdzeniem informacji, że nowa kamera z systemem dwóch obiektywów i zoomem optycznym trafi tylko do modelu 5,5-calowego.

fv_iphone_7_render_top2

Francuska strona nowhereelse.fr opublikowała też wczoraj rysunek techniczny, który podobno przedstawia rozmiary 4,7-calowego iPhone’a 7. Jeśli informacje te się potwierdzą, nowy iPhone będzie miał dokładnie taką samą wysokość i szerokość, jak iPhone 6/6s: 138,3 mm x 67,12.

dimensions-iphone-7-fr

Wszystkie plotki na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacRumorsnowhereelse.fr

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: