Nowe zdjecia iPhone’a 7: brak modelu czarnego, większa kamera

Tomek Czech   14 lipca 2016

iphone-7-kolory

Najnowsze zdjęcia, które opublikowano na włoskiej stronie MacityNet zdają się zaprzeczać wcześniejszym pogłoskom, że iPhone 7 dostępny będzie również w kolorze gwiezdnej czerni (space black). Zdjęcia mają przedstawiać egzemplarze demonstracyjne wszystkich  modeli 4,7-calowego iPhone’a 7, które jeszcze przed premierą nowego telefonu otrzymują niektórzy producenci certyfikowanych przez Apple akcesoriów do iPhone’a. Niestety nie widzimy wśród nich modelu czarnego.

berrolia

Widzimy za to otwór na kamerę, który jest zdecydowanie większy, niż w modelach 6/6s, co potwierdza (niezaskakujące nikogo) informacje, że nowy iPhone będzie posiadał znacznie ulepszony aparat, prawdopodobnie z większą matrycą, co pozwoli uzyskiwać zdjęcia jeszcze lepszej jakości.

Według wszystkich doniesień, 4,7-calowy model iPhone’a 7 będzie – jak dotychczas – wyposażony w jedną tylną kamerę, a podwójna kamera trafi tylko do 5,5-calowego modelu Plus/Pro.

Sprawdź, co można uzyskać dzięki systemowi dwóch tylnych kamer.

Premiera iPhone’a 7 spodziewana jest we wrześniu.

Pozostałe doniesienia na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacityNet, za 9to5Mac

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: