Makieta niebieskiego iPhone’a 7 Plus/Pro – wideo

Tomek Czech   4 sierpnia 2016

iphone-7-niebieski

Wczoraj pisaliśmy o reklamie China Unicom, która na nowo rozbudziła nadzieje na niebieskiego iPhone’a 7. Zaraz potem w sieci pojawiło się wideo z makietą takiego telefonu stworzoną przez firmę BeSound, która na Indiegogo zbiera pieniądze na produkcję “pierwszych dousznych, inteligentnych słuchawek Lightning” i jeden egzemplarz makiety nowego iPhone’a wysłała do Lewisa Hilsentegera, prowadzącego popularny kanał Unbox Therapy.

berrolia

Makieta 5,5-calowego iPhone’a 7 Plus (Pro?) posiada dwie tylne kamery (ich pojawienie się w nowym iPhonie jest niemal pewne), złącze Smart Connector (co do niego jest wiele sprzecznych informacji), drugi głośnik (coraz bardziej prawdopodobne) i jest pozbawiona części fug antenowych na tylnej obudowie oraz gniazda minijack (obie zmiany są również niemal przesądzone).

Mam graniczące z pewnością przeczucie, że niebieski byłbym zdecydowanie najlepiej sprzedającym się kolorem nowego iPhone’a (prawdopodobnie nie byłaby z nim w stanie konkurować nawet gwiezdna czerń).

Premiera iPhone’a 7 spodziewana jest na początku września.

Pozostałe doniesienia na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Unbox Therapy

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: