ThinkHome Podcast #16: Nowości HomeKit na WWDC 2020

Dawid Olczak   26 czerwca 2020

W najnowszym odcinku ThinkHome Podcast rozmawiamy na temat, którego nie mogliśmy pominąć w tym tygodniu – mam na myśli konferencję WWDC 2020 i ogłoszone na niej nowości w HomeKit.

berrolia

ThinkHome Podcast #16: WWDC 2020 (HomeKit)

Z szesnastego odcinku ThinkHome Podcast dowiesz się, jakich nowych funkcjonalności będziemy używać już w tym roku po wypuszczeniu ostatecznych wersji sytemów na iPhone’a, iPada, MacBooka oraz Apple TV.

Opowiadamy również o tym, jakie są nasze wrażenia po kilku dniach spędzonych na pierwszych betach developerskich zainstalowanych na naszych prywatnych urządzeniach. 

Wspominamy również, które z nowych funkcji w Apple HomeKit działają już dziś, a na które będziemy musieli poczekać jeszcze jakiś czas.

Pod koniec odcinka wspominamy w kilku słowach o niewielkiej ilości zmian w skrótach i zapowiadamy tym samym, że kolejny odcinek ThinkHome Podcast również będzie poświęcony nowościom w HomeKit. 

PS. Przepraszamy za odrobinę gorszą jakość audio. Zakłóceń spowodowanych ogromną ulewą, która nawiedziła Rzeszów podczas nagrywania tego odcinka, nie udało się skutecznie usunąć z nagrania.

ThinkHome Podcast jest dostępny w Apple Podcast i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS (polecamy Overcast), Maca czy Apple TV. Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Znajdziecie nas także w usłudze Spotify.

Rozmawiają:

Dawid Olczak – @olczak_dawid
Jaromir Kopp – @MacWyznawca

Możecie śledzić nas również na naszym oficjalnym koncie na Twitterze – @ThinkHome_cast

Poprzednie odcinki:

Podcast powstał dzięki wsparciu ThinkStore – dziękujemy!

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: