iPhone 7s bez szklanej obudowy i ładowania bezprzewodowego?

Marek Twejn   14 lutego 2017

Digitmies pisze dzisiaj, że 5,8-calowy iPhone 8/X z ekranem OLED będzie miał szklaną obudowę. Natomiast 4,7-calowy iPhone 7s ma w dalszym ciągu posiadać obudowę wykonaną z aluminium. Jeśli te doniesienia się potwierdzą, może to oznaczać, że model 7s nie będzie mógł być ładowany bezprzewodowo/indukcyjnie.

Tajwański serwis nie dotarł do informacji o tym, z jakiego materiału będzie wykonana obudowa 5,5-calowego iPhone’a 7s Plus.

berrolia

Analityk Ming-Chi Kuo wielokrotnie podawał, że możliwość ładowania bezprzewodowego oraz ułatwiającą (czy wręcz – umożliwiającą) je szklaną obudowę będą posiadać wszystkie trzy tegoroczne modele.

Jeśli stanie się inaczej i tylko jubileuszowy model 8/X będzie posiadał nowy dizajn i wsparcie dla ładowania indukcyjnego, w tym momencie trudno powiedzieć, jakie nowości – poza trochę bardziej wydajnym procesorem czy ulepszoną kamerą – moglibyśmy zobaczyć w modelach 7s i 7s Plus.

Mi Air – tak Apple walczyłoby ze smogiem

MacOtakara podawała w grudniu, że będą to odświeżone wersje obecnych modeli 4,7″ i 5,5″, wyglądające niemal identycznie jak one. Oba telefony w dalszym ciągu mają posiadały ekran LCD. Wczorajsze doniesienia wskazują, że również wielkość baterii nie zmieni się w porównaniu z iPhonem 7 i 7+.

Premiera wszystkich trzech modeli spodziewana jest we wrześniu.

Wszystko o iPhonie 7s/8/X:

thinkapple-300x300-dragonfly

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Digitimes

PROMOCJA: AirPods 3 w bardzo niskiej cenie!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: