Czy tak będzie wyglądał iPhone 8?

Tomek Czech   27 lutego 2017

Czy tak będzie wyglądał iPhone 8/X? Mam nadzieję, że nie. Że będzie wyglądał znacznie lepiej. Ramki na górze i dole obudowy ma mieć Galaxy S8, w przypadku nowego iPhone’a spodziewamy się całkowicie bezramkowej konstrukcji. Czy jest to możliwe? Przekonamy się we wrześniu, na razie trzymajmy kciuki za Jony’ego i jego team.

A co jest na powyższym zdjęciu? Choć na Twitterze pojawiły się sugestie, że może to być iPhone 8, to jest to najprawdopodobniej Xiaomi Mi 5C. Cóż, skoro Xiaomi, to prawie jak iPhone… Gdyby z obecnego modelu smartfona z Cupertino usunąć przycisk Home i rozciągnąć nieco ekran w górę i w dół, to wyglądałby dokładnie jak telefon ze zdjęcia.

Ale my przecież nie chcemy, żeby Apple poszło na łatwiznę (nie bójcie się, nie pójdzie).

berrolia

Nie ma już wątpliwości, że iPhone 8/X nie będzie miał przycisku Home, ale czy ramki uda się wyeliminować całkowicie? Ciągle nie wiemy, czy telefon będzie miał zakrzywiony wyświetlacz (według ostatnich doniesień – nie) i czy uda się wbudować w ekran kamerę, głośnik i czujniki (zbliżeniowy i oświetlenia zewnętrznego), które znajdują się w obudowie nad ekranem – Apple ma już na to patenty, ale nie wiadomo, czy technologia pozwala już na zastosowanie takich rozwiązań w praktyce.

Premiera trzech nowych modeli iPhone’a – 7s, 7s Plus i 8/X – spodziewana jest we wrześniu.

Więcej o nowym iPhonie:

Mobile Vikings – najlepsza oferta no limit na rynku?

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: , GizmoChina

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: