iPhone 7 w sprzedaży od 23 września?

Tomek Czech   16 sierpnia 2016

iphone-7-hajek22

Jesteśmy już prawie pewni, że prezentacja iPhone’a 7 odbędzie się 7 września. Według blogera Evana Blassa (@evleaks), który już nie raz okazał się bardzo wiarygodnym źródłem informacji, przedsprzedaż nowego telefonu rozpocznie się 9 września, a 16 września iPhone pojawi się w sklepach. Nowe informacje mogą jednak wskazywać, że rynkowy debiut iPhone’a 7 odbędzie się tydzień później.

berrolia

9to5Mac dotarł do wewnętrznego dokumentu AT&T (jednego z największych amerykańskich operatorów komórkowych), w którym wymienione są dwie daty dużych zmian ekspozycji towaru w salonach: 9 i 23 września. Mogłoby to wskazywać, że promocja startu preorderów iPhone’a 7 ruszy 9 września, a telefon pojawi się w sprzedaży dwa tygodnie później – w piątek, 23 września.

at-t-iphone-7-launch2

Oczywiście sama planowana zmiana ekspozycji w punktach sprzedaży nie jest jeszcze wystarczającym dowodem, że w wyznaczonym dniu zadebiutuje nowy iPhone, ani żaden inny produkt, bo – jak zauważa 9to5Mac – AT&T regularnie przeprowadza takie zmiany. Serwis dowiedział się jednak, że managerowie salonów zostali poinformowani, że 23 września w AT&T rzeczywiście zadebiutuje “pewien topowy smartfon”. W przyszłym miesiącu ma się też jednak odbyć premiera flagowego smartfona od LG – V20.

W poprzednich latach nowe iPhone’y pojawiały się w sprzedaży tydzień (iPhone 6) lub dwa tygodnie (6s) po rozpoczęciu preorderów, więc na tej podstawie trudno spekulować, kiedy dokładnie do sprzedaży trafi tegoroczny model. Przekonamy się prawdopodobnie już 7 września.

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji na temat nowego iPhone’a.

Wszystko, co do tej pory „wiemy” na temat iPhone’a 7:

Źródło: 9to5Mac
Grafika: Martin Hajek

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: