Pierwsze zdjęcia działającego iPhone’a 7 w kolorze niebieskim?

Tomek Czech   16 sierpnia 2016

iphone7-niebieski-new

Chińska strona opublikowała PCOnline.com.cn opublikowała dzisiaj zdjęcia przesłane jej przez anonimową osobę, która twierdzi, że są to pierwsze zdjęcia działającego prototypu iPhone’a 7 w nowym, niebieskim kolorze.

Trudno ocenić wiarygodność tych informacji  – w przeszłości widzieliśmy już zdjęcia atrapy niebieskiego iPhone’a 7 stworzonej jedynie w celach marketingowych przez firmę BeSound, niewykluczone więc, że podobnie jest w przypadku najnowszych zdjęć.

berrolia

nieb02

neb08

Informacje o możliwym wprowadzeniu na rynek niebieskiego iPhone’a pojawiły się w czerwcu, kiedy MacOtakara napisała, że Apple planuje zaprezentować we wrześniu iPhone’a 7 w kolorze ciemnoniebieskim (deep blue). Potem ta sama strona zdementowała te pogłoski, natomiast zaczęły pojawiać się plotki o nowym iPhonie w kolorze gwiezdnej czerni (space black). Jednak nadzieje na niebieskiego iPhone’a 7 ponownie rozbudziła reklama China Unicom, zapowiadająca pojawienie się nowego smartfona właśnie w tym kolorze.

Na początku sierpnia Samsung zaprezentował Galaxy Note 7, który jest dostępny m.in. w wersji niebieskiej (blue coral), która przypadła do gustu wielu recenzentom.  O tym, że podoba się Wam idea iPhone’a w kolorze niebieskim daliście nam znać w wielu komentarzach po tym, gdy opublikowaliśmy projekt takiego modelu stworzony przez Martina Hajka. Wielu z Was podobała się też niebieska klawiatura według pomysłu tego samego grafika.

O tym, czy zobaczymy iPhone’a 7 w kolorze niebieskim przekonamy się prawdopodobnie już 7 września.

Wszystko, co do tej pory „wiemy” na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: PCOnline.com.cn, za The Malignant

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: